Až se jaro zeptá…

Je sice teprve leden, ale proč si s novým rokem nedat předsevzetí, více se letos zaměřit na četnější protáhnutí vlastního těla, nejlépe venku v přírodě a ještě se při tom naučit něco nového, stejně jako poznat nové lidi?

Jednu z ideálních příležitostí k naučení se veslování na lodích Liteboat nabízí dvě současná centra, která disponují lehkými a stabilními veslařskými loděmi Liteboat, konkrétně modely Litesport, které jsou vhodné jak pro začínající, tak zkušené veslaře o hmotnosti od 25 kg až do 130 kg!

Díky stabilní a robustní konstrukci loď uveze i dvě osoby, kdy těžší veslař může být doprovázen naproti sedícím spolujezdcem.

Veslice Lite Sport pro veslaře od 25 do 130 kg (zdroj: archiv Václav Chalupa)

Na stabilní, ale přitom dostatečně rychlé a mimořádně obratné veslařské lodi LiteSport je možno zažít spoustu zábavy, přičemž jarní lekce veslování můžete, ve dvou centrech Liteboat v České republice, poptat již nyní a to konkrétně zde:

Loděnice ČVK Brno (zdroj: www.cvkbrno.cz)
  • veslování v Brně na přehradě, kde se obracejte na veslařský klub ČVK Brno.
  • veslování na Lipenské přehradě, kde se Vám budou věnovat ve veslařském a bruslařském klubu Lipno u Czech Coastal Rowing.

Jak nám vlastní zkušenost radí, je dobré zahájení jarní sezóny včas a řádně naplánovat! Máte-li zájem, vyražte se do loděnic podívat a domluvit se na podmínkách jarního veslování.

Penzion Bubmálka Lipno

V případě lipenské přehrady, která je centrem zábavy v kteroukoliv roční dobu není od věci na Lipně strávit více dní. Pro tyto případy vřele doporučujeme využít služeb penzionu Bumbálka, kde se, kromě informací  o možnostech sportovního a volnočasového vybití v okolí, dozvíte i veškeré informace o krásách a zdravotních výhodách veslování. 

 

 

 

Napsat komentář