relax na vodě

Jak efektivně odpočívat po práci?

Pokud jste podnikatel, manažer nebo duševně pracující, který si kromě své tělesné schránky domů z práce nosí i spoustu starostí všedního dne, od problémů s dodavateli počínaje, přes vztahy mezi zaměstnanci, starosti o klienty a kdoví čím ještě konče, potom zpravidla nebývá úplně snadné tyto myšlenky vytěsnit z hlavy, rády s Vámi usínají a brzy naopak tahají z postele.

Poznáváte-li se v předchozím odstavci právě Vy, zamyslete se nad trávením svého volného času. Spočívá-li v nervózním posedávání před obrazovkou televize nebo počítače, potom toho pro potřebné osvěžení těla a mysli právě mnoho neděláte.

Máte-li zájem těžkosti všedního dne skutečně účinně odbourávat, je vhodné zvolit rekreační tempo relaxace, ať se jedná o procházku v přírodě, práci na zahrádce, věnování se svému letitému koníčku, návštěvu kulturního zařízení nebo třeba neadrenalinový sport.

relax na vodě

 

„Tajným tipem splňujícím výše popsané je například rekreační forma veslování, která Vám pomůže dostat se do formy po psychické i fyzické stránce.“

Při veslování rovnoměrně zapojujete prakticky celé tělo a jeho pohyb je zdravě plynulý. Díky tomu je vždy pouze na Vás, zda si užijete příjemnou projížďku s kocháním se okolní krajinou nebo zda své tělo občas potrápíte účinným, silově vytrvalostním tréninkem. Díky zapojení hlavních svalových skupin (zejména stehen, ramen, zad a paží) je veslování ideální pro osoby se sedavým zaměstnáním, stejně jako pro lidi s nadváhou nebo seniory.

Díky novince na českém trhu, rekreačním veslicím Liteboat již nemusíte mít obavy ani z nestability veslařské lodi, neboť tyto veslice byly navrženy právě pro Vás, s cílem nováčkům co nejvíce přiblížit pocity z pohybu závodní lodi, ovšem při zachování vysoké stability, lehkosti veslice a snadné ovladatelnosti.

Láká-li Vás vyzkoušet si právě tuto formu relaxace po práci, neváhejte navštívit stránky distributora veslic Liteboat v České republice: www.veslice.cz, kde si můžete domluvit představení lodí a zkušební vyjížďku. Nabídka zařízení, ve kterých Vás rádi přivítají a rekreační formu veslování nabídnou navíc stále přibývá.

Kde jinde vlastně vyplavit stres, přepracovanost a přetížení organismu, než na vodě? Přijímáte-li výše uvedené argumenty nebo láká-li Vás vyzkoušet si veslování ve své téměř závodní formě bez obavy z nenadálé koupele na vratké lodi, potom se s námi spojte na www.veslice.cz a přijďte se přesvědčit, že díky vlastnostem veslic Liteboat nebylo veslování nikdy snazší! Vítejte na palubě…

Napsat komentář