Objevte rekreační veslování

Přestože je veslování obecně známým sportem, nebylo doposud využíváno širokou veřejností ve své rekreační formě. Možné důvody představují obavy veřejnosti z nestability příliš úzké lodě, neznalost techniky tempa nebo třeba i nezvyklý pohyb veslaře sedícího v lodi proti směru plavby.

Veslování představuje zdravý a plynulý pohyb, při kterém rovnoměrně zapojujete prakticky celé tělo. Díky tomu je pouze na Vás, zda si užijete příjemnou projížďku s kocháním se okolní krajinou nebo své tělo potrápíte účinným, silově vytrvalostním tréninkem.

Díky zapojení hlavních svalových skupin (zejména stehen, ramen, zad a paží) je veslování ideální pro osoby se sedavým zaměstnáním, stejně jako pro lidi s nadváhou nebo seniory.

 

Přijímáte-li výše uvedené argumenty, pojďte se na veslicích Liteboat přesvědčit, že veslování nebylo nikdy snazší!

Na Vaši návštěvu se těší centra veslování na lehkých, stabilních a snadno ovladatelných veslicích Liteboat v České republice:

Lake Rowing Lipno, Lipno nad Vltavou 1000, 382 78 Lipno nad Vltavou, tel.: +420 603 877 007

 

Český veslařský klub Brno, Veslařská 507/179, 637 00 Brno – Jundrov, tel.: +420 546 221 227

 

Veškeré informace o nabídce a vlastnostech lehkých, stabilních a snadno ovladatelných veslařských lodích Liteboat vhodných jak pro úplné začátečníky, tak zkušené veslaře naleznete na www.liteboat.cz

Napsat komentář