Odkazy

Veslice Liteboat na českých řekách, rybnících, jezerech a přehradách

Počet majitelů a uživatelů veslic Liteboat se neustále rozrůstá. Máte zájem si veslování na stabilní, lehké a snadno ovladatelné lodi sami vyzkoušet nebo loď vidět na vodě? Zde máte možnost:

Veslařský klub nejen příbřežního veslování na Lipenské přehradě Czech Coastal Rowing, kde se můžete setkat i s legendou českého veslování – Václavem Chalupou! K zapůjčení Vám zde nabídnou modrou veslici LiteSPORT a Vašemu seznámení se se zdravým pohybem na čerstvém vzduchu již nic nestojí v cestě.

Se stejným modelem lodi, pouze v bílé barvě se setkáte i na brněnské přehradě, kde LiteSPORT pomáhá veslařskému klubu ČVK Brno při výcviku nováčků, stejně jako objevování krás veslování nově příchozím dospělým.

Myslíte to s veslováním vážně a rádi byste soutěžili a závodili?

Potom doporučujeme návštěvu serveru veslo.cz, provozovaného Českým veslařským svazem kde se dozvíte vše podstatné o organizaci nejen soutěžního veslování v České republice.

Máte v rodině čerstvého „puberťáka“ a přemýšlíte jak jej zkrotit a nabídnout mu potřebné vybití přebytečné energie? Potom vězte, že veslování určitě zafunguje a Vaše dítko se dostane do skvělé party. Chcete-li vědět víc, navštivte stránky programu Přijď veslovat.

Když už veslovat závodně a v České republice, tak potom na závodních lodích domácího výrobce. Rodinná firma Martina Růžičky má ve výrobě závodních veslic dlouholetou tradici a nabízí špičkové parametry. Chcete-li veslovat na „domácím“ a přitom světovém náčiní, hledejte závodní veslice Roseman!

Zajímáte se o lodě a dění okolo nich?

logoPotom doporučujeme i návštěvu serveru lode.cz, který je branou do světa lodního průmyslu a obchodu. Na serveru naleznete množství informací o lodích, službách a souvisejících tématech včetně atraktivní a vždy aktuální nabídky lodí určených k prodeji.

Je dobré vědět, že společnost Lodě, s.r.o je od roku 2009 zastoupením rakouské společnosti SeaHelp GmbH, jež poskytuje asistenční služby na moři a současně je i pojišťovacím makléřem, který během prvního roku zahájení činnosti pojistil přes sto lodí!  Chystáte-li se se svojí veslicí Liteboat na zahraniční dovolenou, nezapomeňte navštívit lode.cz a pojistit se proti rizikům a nástrahám, které na Vás při pobytu na moři číhají!