Oficiální zahájení činnosti VBK Lipno a rekreačního veslování u českého moře!

V neděli 11. června 2017 byla oficiálně zahájena činnost veslařského a bruslařského klubu „VBK Lipno“, představující projekt veslařské legendy a olympijského medailisty Václava Chalupy, který se po loňském doprovázení aktivit v Olympijském parku Rio-Lipno vrátil a přesídlil do rodných Jižních Čech.

Kromě tradičního zaměření na přípravu svěřenců k výkonnostnímu veslování zde na lekcích veslování rádi přivítají i zástupce z řad široké veřejnosti a návštěvníků Lipenska.

Ať budeš na Lipně trávit letní dovolenou nebo plánuješ pouze jednodenní výlet, nezapomeň navštívit loděnici VBK Lipno a vyzkoušet veslování, které představuje celostní pohybovou aktivitu!

Díky metodice výcviku a individuálnímu přístupu Tě ve VBK Lipno naučí veslařské technice mimořádně rychle, kdy během chvilky budeš pánem situace i vesel. Poté je již pouze na Tobě, zda dáš přednost rekreační vyjížďce a kochání se krásami okolní krajiny nebo zda se zaměříš na velmi efektivní sportovní trénink. 

Co se materiálového vybavení týče, není potřeba mít žádné obavy. K výcviku slouží lehké, mimořádně stabilní a „na slovo poslouchající“ veslice francouzského výrobce Liteboat, na kterých je možné, kromě řek a jezer, veslovat dokonce i podél mořského pobřeží. Díky těmto speciálním lodím mimořádně vhodným i pro výcvik nováčků o hmotnosti od 25 do 130 kg, si veslování užijí děti i dospělí, od laiků po špičkové veslaře!

Loděnici VBK Lipno nalezneš v areálu Loděnice Lipno – Yacht Club Lipno nad Vltavou, kde je k dispozici i vynikající restaurace s terasou, výhled na jezero a sociální zařízení s převlékárnami a sprchami.  

Lipno svým návštěvníkům přináší stále nové zážitky a veslování bude bezesporu patřit k hitům nejen letošní turistické sezóny. Proto neváhej, zamluv si termín lekce veslování a přijeď si to užít!

 

Kontakty:

Loděnice VBK Lipno a lekce veslování

telefon: +420 603 877 007,

e-mail: chalupasport@gmail.com

Ubytování v penzionu Bumbálka, Kobylnice 11, Lipno nad Vltavou (cca 800 m od loděnice)

telefon: +420 603 143 543

e-mail: bumbalka.lipno@gmail.com

Fotogalerie ze zahájení činnosti VBK Lipno:

 

Napsat komentář