Zahájení distribuce rekreačních veslic Liteboat v České republice.

Sklad veslařských lodí Liteboat.
Veslice Liteboat se poprvé chystají do České republiky.

Někdy čas běží opravdu rychle, jako třeba v případě spuštění distribuce rekreačních veslice francouzského výrobce Liteboat, kdy od prvotního nápadu k realizaci bylo původně plánováno s časem někde okolo půl roku, nicméně vítanou potřebou vykrytí první objednávky, stejně jako představení DEMO lodí v České republice, se vše spouští v současných dnech a výrazně rychleji.

Aktivita pana Mathieu Bonniera, zakladatele firmy Liteboat, na poli uvedení zcela nového konceptu veslařských lodí, byla zaznamenána na úplném počátku před cca 6 lety a vývoj projektu „Liteboat“ byl průběžně monitorován. Myšlenka představení a nabídnutí těchto lehkých, stabilních a snadno ovladatelných rekreačních veslic i českým fanouškům vodních sportů a aktivního trávení volného času postupně zrála, až nadešel čas k její realizaci v těchto dnech.

Zcela jistě by byla škoda, aby v zemi schopné produkovat špičkové veslaře a veslařky, sklízející úspěchy na těch nejprestižnějších světových veslařských akcích, představovalo veslování úzce okrajový sport a aktivitu, která je orientována výhradně na výkon, tj. soutěžní formu tohoto sportu. Naším záměrem je představit veslování široké veřejnosti i jako příjemnou a zdraví prospěšnou volnočasovou aktivitu, kterou je možné provozovat i rekreačně a kdy veslice Liteboat může být Vaším společníkem trávení volného času ať jste u vody kdekoliv, ať na řece, rybníce, jezeře nebo na moři.

Veslování je krásný sport v příjemném prostředí a veslice Liteboat se pouze postarají o to, aby se vždy jednalo o příjemnou a bezpečnou aktivitu, při které se nemusíte zaměřovat pouze na výkon, ale můžete bádat a obdivovat i krásy okolní krajiny. Závodní forma veslování na úzkých a vratkých veslicích vyžaduje zažití koordinovaného pohybu, což představuje jistou technickou náročnost. Naopak, pověstná stabilita veslic Liteboat se postará o to, abyste ani při svých prvních vyjížďkách nemuseli mít obavu z neplánované koupele, ve veslařském slangu tzv. „cvaknutí se“.

První veslice Liteboat různých modelů jsou pro český trh již objednány a těší se na svoji cestu z podhůří Alp na řeky, rybníky, přehrady a jezera v České republice, stejně jako na trávení společných chvil se svými novými majiteli.

O novinkách a akcích Liteboat v České republice Vás na těchto stránkách, stejně jako na facebookovém profilu Liteboat CZ budeme pravidelně informovat!

Na Váš zájem se těší a veškeré potřebné informace kdykoliv rád poskytne :-).

Pavel Malinský

ANVI TRADE s.r.o.

 

 

 

 

Napsat komentář