Veslice Liteboat v Berouně a Račicích

Oslava 20 let veslování v Berouně

Při příležitosti 20. let veslování v berounském veslařském klubu TJ Lokomotiva Beroun se dvě cvičné veslice LiteSPORT 1X v sobotu 21. září 2019 staly součástí oslav!

Každý z návštěvníků perfektně připravené akce výročí veslařského klubu TJ Lokomotiva Beroun měl možnost si veslici LiteSPORT 1X vyzkoušet na vlastní kůži.

Ať se jednalo o veslující členy klubu nebo jejich doprovod, lodě LiteSPORT 1X dostály svému kreditu, kdy potvrdily, že veslovat na nich je opravdu snadné.

Žádná koupel ani jinak stresová akce se nekonala a všichni si užili krásné a pohodové odpoledne zalité sluncem a dobrou náladou.

Fotogalerie z berounských oslav

Prezentace závodní veslice LiteRACE 1X v Račicích

Další sobotu po berounských oslavách následovalo v račické Labe aréně Mistrovství České republiky ve veslování družstev.

Při této příležitosti byl na račickém kanále premiérově vystaven závodní “mořský skif” LiteRACE 1X, určený pro závody v příbřežním “coastal” veslování dle směrnic Mezinárodní veslařské federace FISA.

Prezentovaný závodní model LiteRACE 1X je 100% karbonový, vyrobený metodou vakuové infúze a vybaven řadou doplňků, jako například vnitřním úchytem na dovažek lodi, zvětšeným revizním otvorem pro uložení nákladu i dovnitř lodi nebo třeba výškově nastavitelným karbonovým slajdem pro pohodlné veslování v případě veslařů vyšších postav.

Závodní veslice LiteRACE 1X je mimořádně rychlá a přitom stále potřebě rychle obratná, o což se stará lodním architektem Samem Manuardem pečlivě navržený design lodi.

Máte-li zájem o některou z oblíbených lehkých, stabilních a snadno ovladatelných veslic francouzské značky Liteboat, neváhejte navštívit sekci ceník anebo nabídku lodě k odběru v ČR.

Fotogalerie z MČR družstev v Račicích

Napsat komentář