107. ročník AXA Primátory

Veslice Liteboat se představily novinářům v rámci tiskové konference pořádané před 107. ročníkem legendárního veslařského závodu AXA Primátorky.

S podporou Václava Chalupy z lipenského testovacího centra Lake Rowing, byly zástupcům novinářů představeny dva modely LiteSPORT 1X, na kterých si pod dohledem legendy českého veslování bylo možné i zaveslovat.

V této souvislosti děkujeme i českým reprezentantům Lence Antošové, Kristýně Fleissnerové a Jakubovi Podrazilovi, že veslování novinářům ve veslicích Liteboat před závodem AXA Primátorky předvedli a přejeme jim v současné složité době pevné zdraví a hodně úspěchů v právě veslařsky vrcholící sezóně.

Návštěvníkům stánku Liteboat byly během závodního víkendu 107. ročníku AXA Primátorek a 10. ročníku akademického závodu Univerzitní osmy prezentovány veslice LiteSPORT 1X a LiteRIVER L, stejně jako si každý návštěvník mohl zasoutěžit o zajímavé ceny.

Přes všechna epidemiologická opatření se akce vydařila na výbornou, 636 veslařů v 93 posádkách si užilo svůj závod a mnozí ze závodníků, stejně jako zástupy diváků, využili příležitost seznámit se i s nezávodní formou veslování, kterou rekreační a mořské veslice Liteboat přinášejí.

Děkujeme všem za návštěvu, závodníkům za předvedené výkony a organizátorům i divákům za vynikající atmosféru, doprovázenou i příznivě naladěným počasím 👍.

Lenka Antošová a Kristýna Fleissnerová představily veslice Liteboat novinářům před závodem 107. AXA Primátorky

Napsat komentář