Veslování pro veřejnost na Liteboat v Praze

V Praze si nově můžete zaveslovat na Liteboat, a to hned pod dohledem zkušených instruktorů, kteří dohlédnou na správnou techniku tempa a pomohou s rozvojem vašich veslařských dovedností.

Ve Veslařském klubu VK Smíchov, v rámci programu veslování pro veřejnost, nově využívají i cvičný skif LiteRIVER L, který se osvědčuje pro hladký přechod nováčka na závodní skif a napomáhá správnému zažití techniky veslařského tempa.

Instruktoři veslařského klubu u zájemce veslování na Liteboat pečlivě vyhodnotí jeho veslařské dovednosti, na základě kterých bude mít možnost buď okamžitě veslovat na karbonovém cvičném skifu LiteRIVER L nebo nejprve absolvuje úvodní lekce a základní trénink.

Cvičný skif LiteRIVER L ve VK Smíchov

Stran veslování na Liteboat v Praze a informacích o cenách a organizaci kurzů, neváhejte kontaktovat Kristýnu Knobovou, tel.: 728 555 077. Veslařský klub VK Smíchov se nachází na adrese Strakonická 1135/2a, 150 05 Praha 5 – Smíchov, v bezprostřední blízkosti autobusové a tramvajové zastávky Lihovar.

Rezervaci svého termínu rekreačního veslování u VK Smíchov proveďte snadno, intuitivně a rychle v aplikaci Doodle zde.

Těšíme se na rozšíření veslařské komunity a věříme, že díky silnému zájmu, brzy rozšíříme flotilu Liteboat u VK Smíchov i o další poptávané modely 😉.