Liteboat v ČR a SR: veslování pro veřejnost

Níže naleznete přehled a odkazy na osvědčené provozovatele kurzů a lekcí veslování na lehkých, stabilních a snadno ovladatelných veslicích francouzského výrobce Liteboat v České i Slovenské republice. Díky nim si můžete vyzkoušejte příjemnou a zdraví prospěšnou pohybovou aktivitu v přírodě.

Najděte si provozovatele kurzů a lekcí veslování v blízkosti svého bydliště a nemějte obavy. Vaše první tempa ve veslařské lodi budou pod odborným dohledem zkušených instruktorů veslování, z nichž někteří se dokonce pyšní medailovými úspěchy z Mistrovství světa či Olympijských her.

Veslování na lehké, stabilní a snadno ovladatelné lodi Liteboat je bezpečné, zábavné a vždy budete v dobých rukou!

Zájem o nezávodní veslování nejen ve světě soustavně roste a proto nezůstávejte stranou trendu ani vy a zapojte rekreační veslování do svých pohybových aktivit! Ať jste veslařský klub nebo jakýkoliv jiný spolek se vztahem k vodě a lodním sportům či provozujete rekreační resort, ubytovací nebo restaurační zařízení s dobrou dostupností k vodě, obraťte se na nás stran představení možností zapojení veslic Liteboat do vašich komerčních aktivit.

Míst vhodných k veslování máme v České i Slovenské republice rozhodně dostatek :-)!

Distributor Liteboat v České republice

Pavel Malinský

Jsem bývalý výkonnostní veslař s domácími i mezinárodními úspěchy. Veslování se věnuji déle než tři desetiletí a budu rád, pokud tento krásný sport a volnočasovou pohybovou aktivitu objeví co nejvíce zástupců široké veřejnosti. Veslování není jen sport, ale také zdravá a celostní pohybová aktivita, se kterou je možné začít v jakémkoliv věku. Cokoliv Vás stran veslování nebo lodí Liteboat zajímá, neváhejte se mě zeptat:

 +420 602 202 311

ANVI TRADE s.r.o.

Průmyslová 1306/7

102 00  Praha 10 – Hostivař

Cokoliv vás zajímá

Neváhejte se zeptat! Rádi Vám veslice Liteboat i společnosti je vyrábějící představíme, zorganizujeme test lodi na vodě, vytvoříme konkrétní cenovou nabídku, představíme možnosti veslování v ČR, předáme kontakty na provozovatele a pořadatele veslařských kurzů na Liteboat zkrátka, cokoliv Vás napadne, neváhejte se zeptat! Odpovíme v co nejkratším termínu.