Díky lehkým, stabilním a snadno ovladatelným veslicím Liteboat je veslování dostupné doslova pro každého. Ať veslujete ve vlastní lodi či navštěvujete kurzy veslování je důležité naučit se správné technice veslařského tempa! Jedině tak si tento krásný sport a volnočasovou aktivitu užijete naplno. Právě proto pro vás společnost Liteboat připravila sérii krátkých videí „Naučte se veslovat“, kterými vás provedou zkušení trenéři veslování.

V prvním dílu vám Joris ze společnosti TopRow Amsterdam specializující se na kurzy veslování ukáže jak se na veslování připravit a užít si tak skvělý výlet v klidu a bezpečí. Nezapomeňte si zapnout české titulky ↘!


Ve videu výše nám Joris z TopRow Amsterdam vysvětlil jak se na veslování připravit a užít si veslařský trénink nebo výlet. Ve druhém dílu programu Naučte se veslovat se s Jorisem podíváme jak se do veslice usedá a jak si veslařský posed uzpůsobit ergonomicky a přesně ke své postavě. Nezapomeňte si zapnout české titulky ↘!


Konečně sedíme bezpečně v lodi a těšíme se na svá první veslařská tempa. Jaký je správný pohyb těla v lodi nám představí Merel, rovněž instruktorka TopRow Amsterdam. Nezapomeňte si zapnout české titulky ↘!


U plata máme tedy teorii tempa s Merel za sebou, tak si to pojďme zkusit na volné vodě. Nezapomeňte si zapnout české titulky ↘!


Jaké jsou nejčastější chyby u veslování nováčků a jak se jim vyhnout? Nezapomeňte si zapnout české titulky ↘!

Veslování pro veřejnost – lekce a kurzy veslování na Liteboat v České republice

Láká vás si veslování sami vyzkoušet a nevíte kde? Máte-li zájem o veslování v lehké, stabilní a snadno ovladatelné lodi Liteboat s plnohodnotným veslařským tempem na pohyblivém vozíku – slajdu, rádi vás přivítáme v kterékoliv z níže uvedených organizaci, provozujících lekce a kurzy veslování pro dospělou veřejnost. Veškeré dotazy stran podmínek a termínů komunikujte přímo s provozovatelem.

Veslování je fajn, tak se na vás těšíme a věříme, že rozšíříte veslařskou komunitu a přispějete k růstu popularity krásného sportu a volnočasové aktivity. Pokud vás cokoliv zajímá, neváhejte se zeptat!