Od srpna 2022 si na veslicích Liteboat můžete nově zaveslovat v DOCK Marina CLUBu v Praze 8 – Libni. Hezké a bezpečné prostředí slepého vltavského ramene ocení i úplní nováčci veslování, kteří svá první veslařská tempa, ve stabilní veslici, natrénují v chráněném prostředí. Díky tomu se objevování krás Vltavy mezi Štvanicí a trojským zdymadlem stane již po pár veslařských lekcích hračkou a zábavou!        

Rozšiřte komunitu DOCK Marina CLUBu a poznejte prostou radost z jízdy, posílení ducha i těla. Pro veslaře nováčky i pokročilé jsou v DOCK Marina CLUBu připraveny individuální tréninky, stejně jako tréninky pro skupiny kamarádů nebo kolegů z práce. Lokalita DOCKu je pro veslování jako stvořená, kdy po výjezdu z přístaviště vyplouváme na řeku obklopenou přírodou a klidnou atmosférou.

KDY SE TRÉNUJE?

Tréninky veslování jsou otevřené vždy od března do listopadu. Konkrétní časy a dny tréninků se domlouvají vždy s trenérem s ohledem na počasí a časové možnosti.

NA ČEM SE VESLUJE?

K dispozici jsou moderní veslice Liteboat nebo dvojskif pro individuální tréninky. Pro skupinové tréninky je ideální párová čtyřka pro skupiny 3 veslařů.

JAK VYPADÁ TRÉNINK?

Ideálně 2 hodinový trénink zahrnuje suchou přípravu a vlastní trénink na vodě cca 60 min. Trenér s vámi vesluje přímo na skifu, lépe vás koordinuje a také zajišťuje bezpečnější jízdu. Při tréninku na veslici Liteboat vesluje trenér na své lodi. Do tréninkového času se započítává i čas strávený s trenérem na suchu.

KOLIK TO STOJÍ?

300 Kč hodina tréninku (na osobu ve skupině 3 na párové čtyřce při předplacení 10 hodin tréninku)

900 Kč hodina tréninku (na osobu individuální trénink na Liteboat nebo dvojskifu při předplacení 10 hodin tréninku)

1 350 Kč hodina tréninku (na osobu placeno po jednotlivých hodinách trénink na Liteboat nebo na dvojskifu)

5 000 Kč neomezené individuální půjčování klubové flotily veslic

KDO SE VÁM BUDE VĚNOVAT?

Trenérkou veslování v DOCK Marina CLUBu je dlouholetá, zkušená závodní veslařka Jitka Mašátová (tel.: 777 603 947).