• Francouzský výrobce veslařských lodí pro rekreační a příbřežní veslování

  • Nově v programu i hybridní lodě pro veslování a plachtění LiteXP

  • Design lodí Liteboat navrhuje Sam Manuard Yacht Design

Česká premiéra LiteXP 16 na Lipně

V úterý 5. července proběhne v areálu veslařského klubu VBK Lipno, Lipno nad Vltavou 1000, představení a premiéra lodě pro veslování a plachtění LiteXP 16 francouzské značky Liteboat.

Tímto si dovolujeme pozvat všechny oslovené zájemce z řad fanoušků lodí a plachetnic na představení koncepčně zcela nové a netradiční lodě za jejímž návrhem, stejně jako v případě ostatních modelů Liteboat, je podepsán renomovaný námořní architekt Sam Manuard.

V průběhu celého dne jsou plánovány předváděcí plavby vedené profesionálním trenérem jachtingu a vedoucím projektu LiteXP.  Po úspěchu veslic Liteboat na českém trhu jsme nadšeni, že můžeme příznivcům lodí a vodních sportů nabídnout další příležitost aktivního pohybu po vodní hladině!

Všem zájemcům o účast na prezentaci veslice a plachetnice LiteXP 16 s možností testu lodě děkujeme za vyplnění přihlášky a registraci vhodného času.

Prosím, ujistěte se, že jste po registraci obdrželi potvrzující email. V opačném případě Vám nemůžeme zaručit potřebnou pozornost.

Účast na prezentaci je zdarma. Na Vaši účast se těší Matthieu Bonnier – zakladatel společnosti, Matthieu Laperche – vedoucí projektu LiteXP a Pavel Malinský – distributor lodí Liteboat v České a Slovenské republice.

Registrace účasti na premiéře LiteXP 16

Místo konání: loděnice VBK Lipno, Lipno nad Vltavou 1000, 382 78  Lipno nad Vltavou (loděnice se nachází v areálu restaurace Loděnice přímo na pláži. Restauraci Loděnice naleznete pod ubytovacím zařízením Amenity resort vedle kempu Modřín.

Den konání: úterý 5. července 2022

Čas: mezi 9:00 a 18:00 hodinou

Čas, který Vám nejvíce vyhovuje *
Vyberte si z nabízených časů