Pro majitele a příznivce veslic značky Liteboat připravujeme koncem léta první společné setkání na Lipenské přehradě. Hostitelem „Setkání Liteboat 2022“ bude o víkendu od 9. do 11. září držitel stříbrné olympijské medaile Václav Chalupa, provozující na jihu Čech kromě rodinného penzionu Chalupa Václav i veslařský klub VBK Lipno s programem veslování pro veřejnost Lake Rowing.

Na programu je teoretická příprava věnující se technice veslařského tempa a pohybu lodě, informace o nastavení lodě a posedu v ní, seznámení se s údržbou, tak i množství praktického nácviku teorií získaného, v podobě dvou sobotních, veslařských lekcí na hladině největší jezerní plochy v České republice. Sobotní veslování bude i zaznamenáváno formou videa, jehož rozbor probereme při společné sobotní večeři v restauraci Loděnice v Lipně nad Vltavou.

V neděli je na programu buď lekce dopoledního veslování nebo možnost alternativního vodního „zážitku“ v podobě plavby na voru Českým Krumlovem, které provozuje společnosti Voroplavba Radek Šťovíček.

Okolí Lipenské přehrady nabízí množství aktivit a turistických atrakcí i pro neveslující doprovod.

Veslařský kemp Liteboat 2022 povedou a na Vaši účast se těší

  • Lucie Weissová, trenérka univerzitního veslařského týmu v USA

  • Václav Chalupa, držitel stříbrné olympijské medaile

Cena kempu

  • 3000,- Kč/veslující účastník kempu

  • 500,- Kč/neveslující doprovod

Cena zahrnuje

Sobotní večeři (nápoje hrazeny účastníky zvlášť), vedení profesionálním trenérem, využívání zázemí veslařského klubu.

Možnost ubytování / přihláška na setkání Liteboat

V případě zájmu o ubytování v penzionu Chalupa Václav, stejně jako v případě potřeby pronájmu lodi v ceně 500 Kč/loď/víkend (k dispozici omezený počet), kontaktujte tel.: +420 603 877 007.

Nedělní plavbu na voru v ceně 450,- Kč/osobu (plavba 60 minut) zajišťuje společnost Voroplavba Radek Šťovíček.

Místo setkání Liteboat 2022 se nachází v Lipně nad Vltavou 1000 v areálu restaurace Loděnice pod Amenity resortem a vedle kempu Modřín.

Děkujeme na odeslání vyplněné přihlášky do 30. června 2022. Rezervaci ubytování a pronájem lodi si, z důvodu omezené kapacity, zajistěte na výše uvedeném telefonním čísle v co nejkratším čase.

Přihláška na setkání Liteboat 2022