Veslování je nádherný sport, který s příchodem nabídky vhodných lodí a vybavení pro začátečníky láká stále více dospělých zájemců z řad široké veřejnosti.

Možnost vyzkoušet si veslování a trávit aktivně volný čas se nabízí i v jedinečném prostředí brněnské přehrady, konkrétně v areálu veslařského klubu TJ Lodní sporty Brno, kde v rámci programu Brno vesluje naleznete dokonalé zázemí, ochotné instruktory a nejmodernější vybavení.

S prvními tempy zažijete úplně jiný pocit při sportu, než na jaký jste byli doposud zvyklí! Ať jste aktivní sportovec, nebo se pohybu věnujete jen příležitostně, zdravotní benefity celostního pohybu v lodi bez rázů a otřesů jsou prospěné pro zdraví každého jednotlivce.

Nezáleží na tom, jestli chcete veslovat pravidelně, sport si jen vyzkoušet nebo si splnit sen zažít pohyb ve veslařské lodi. Brněnská přehrada neboli Prýgl se těší na Vaši návštěvu!

Kde se vesluje:

Veslování pro veřejnost a kurzy veslování v Brně jsou provozovány v areálu veslařského klubu TJ Lodní sporty Brno, adresa Rakovecká 1236/30, 635 00 Brno-Bystrc.

Kontaktní osoba pan Karel Hoplíček, tel.: +420 603 528 536

Bližší informace: