Na stránkách veslice Vám představujeme nabídku rekreačních i závodních veslařských lodí francouzské značky Liteboat, jejíž jsme pro Českou republiku distributorem.

Sortiment veslic Liteboat uspokojí jak úplné začátečníky, kteří s veslováním teprve začínají, stejně jako zkušené veslaře, kteří chtějí vítězit v závodech příbřežního “coastal” veslování, organizovaných dle směrnice Mezinárodní veslařské federace (FISA). 

Kromě informací o nabízených modelech veslic Liteboat zde naleznete i tipy na vhodné veslařské lokality. Současně zde naleznete informace o akcích a závodech, spojených s našimi veslicemi.  

Stránky nejsou určeny k podrobnému popisu modelů.

Jejich funkce je podpůrná ve smyslu předávání aktuálních informací z lokálního trhu, co se skladových a předváděcích lodí týče, stejně jako aktuálních cen. Máte-li zájem o podrobný technický popis lodí Liteboat, prohlížení fotogalerií modelů a videí, neváhejte kdykoliv navštívit, do českého jazyka lokalizované, stránky výrobce zde.

Ceník je průběžně aktualizován, stejně jako přehled pražským skladem aktuálně dostupných modelů lodí. Máte-li zájem o konfiguraci konkrétního modelu a výbavy lodi, včetně příslušenství, neváhejte nás navštívit.