X Row pro volný čas a dobrodružství

Čerstvá novinka francouzské loděnice z podhůří savojských Alp pod označením X Row kombinuje styl tradičních severských expedičních veslic s univerzálností a technickými řešeními  Liteboat, jako jsou praktické, a v případě X Row i sklopné, krakorce pro upínání vesel, množství vodotěsných úložných prostor pro náklad anebo ze světa závodních veslic typické, pohyblivé sedátko – slajd pro dokonalý zážitek z veslování.
Touto recepturou, tradičně připravenou lodním architektem Samem Manuardem, Liteboat oslovuje zákazníky, kteří si jak rádi zaveslují, tak kromě sportovního zaměření lodi ocení i její univerzálnost s možností přizvání pasažéra, stejně jako uložení množství nákladu pro výlet, vícedenní putování po vodě nebo třeba i rybaření. Zákazníci jistě ocení originální design a mimořádnou stabilitu, kterými se veslice X Row odlišuje od ostatních modelů značky.
Technicky nové pojetí představují sklopné krakorce veslice X Row, které je možné pro snazší přistávání u vyššího plata nebo transport lodi na automobilovém přívěsu, snadno a rychle sklopit.
Veslicí pro volný čas a dobrodružství, tou přesně je velmi stabilní, sportovní loď X Row, nejnovější model navržený a vyrobený francouzskou společností Liteboat. Ideální loď pro pozdní začátek s veslováním, stejně jako pro každodenní trávení volného času na vodě ať sám nebo s příjemným pasažérem, ať se jedná o přítele, kamaráda, vnoučata nebo i čtyřnohého druha. Díky kompozitní konstrukci trupu X Row skvěle klouže po vodní hladině a Vy se tak vždy snadno a bezpečně dopravíte do cíle své cesty. Stejně jako ostatní lodě Liteboat je i veslice X Row vyrobena technologií vakuové infúze v kombinaci karbonu a skelných vláken. Díky tomu se jedná o velmi lehkou a přitom potřebně pevnou a trvanlivou loď.
Na veslici X Row již přijímáme objednávky s termínem dodání v březnu 2024.

Cokoliv vás zajímá, neváhejte se zeptat…